top of page

תקנון ותנאי הטיול 

דמי הרשמה וביטול

דמי הרשמה:

ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני ובתשלום דמי רישום בסך 400 $, שלא יוחזרו ושיועברו לנותני שירותים בחו"ל על מנת להבטיח את מקומכם בטיול. יתרת התשלום תוסדר לא יאוחר מחודש לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם בכרטיס אשראי, מזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.

תנאי ביטול:

הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום דמי רישום ע"ס 400 $ שלא יוחזרו.

מ 46-60 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול,

מ 30-45 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטיול,

חשוב לציין:

במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. 

מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).

הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד.

שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים.

 

הערות כלליות:
* תוספת לאדם בחדר יחיד: 989 $ דולר ארה"ב.

* בין 8-11 מטיילים תוספת 299$ לאדם.

* יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם לאילוצי הקורונה.

* התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים.

* המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.

* מחיר הטיול נכון למחירי הטיסות ושירותי הקרקע הידועים בחודש אפריל 2023,

* יתכן ויהיה שינוי במחיר הטיול בעקבות עלית/ ירידת מחירים ושינויי שער דולר/ מטבע מקומי.

* בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

* יש להדגיש, להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינויו/או מחדל הקשור בחברת תעופה כלשהי אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת "דרכים TRAVEL" והאחריות כולה תהיה על חברות התעופה במקרה זה וכי" דרכים" תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה. 

* על הנוסעים להצטייד בביטוח רפואי מתאים הכולל הרחבה להטסה רפואית.

* יש לוודא עוד לפני היציאה כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה וכי ישנם לפחות 4 דפים ריקים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים, מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.

 

ויזה ואישורי כניסה

ישראלים נדרשים בהצגת ויזת תיור בכניסה לנמיביה. כמו כן יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה מיום ההגעה המתוכנן. האשרה הניתנת בד"כ היא לחודש ימים. מחיר הוצאת אשרת הכניסה כ- 170 $ לנוסע (כולל דמי טיפול) . מטיילים בעלי דרכונים זרים, מתבקשים לבדוק  מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה. 

 

ביטוח

חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבות המתאימות לאופי הטיול ולתקופת הקורונה הכוללת כיסוי לימי בידוד מעבר למסגרת הטיול, להיטס ופינוי אווירי וכו'. יש להתייחס למחלות רקע ולהצהיר עליהן. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. כסוי ביטוחי למצלמות, טלפונים ניידים ולמחשבים הוא בנוסף ויש להצהיר עליהן.

 

בריאות וחיסונים

כדאי להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש לגשת להתייעצות עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הביקור המתוכנן במדינה.

 

מידע כללי

הטיול מתוכנן היטב לאור היכרותנו המעמיקה עם נמיביה, תושביה ומנהגיה ולאור הניסיון הרב שצברנו. עם זאת מתרחשות מעת לעת הפתעות ואף תקלות בלתי צפויות, בשל גורמים שלא תלויים בנו ואשר יש בהם כדי לגרום לשינויים בטיול או לפגיעה ברמת השירותים המובטחת. אנא, קבלו זאת ברוח טובה בהומור ובסבלנות וראו זאת כחלק בלתי נפרד מחוויות הטיול.

*לכל שאלה או בירור נוסף, ניתן לפנות לאחד המדריכים (עידן / עמרי) 

bottom of page